ANA dotaz - Hlídání stravy

28. ledna 2018 v 11:32 | Miyu |  Rady & Tipy
Ahoj, měřím 167 cm a mám 53 kg. Je to hodně? Pro mě ano a chci se dostat na 48 kg minimálně. Je mi 15 let a rodiče mě furt hlídají co jím. Snídani a večeři každý den a o víkendech i obědech. Nevím co mám dělat. Děkuji za rady.
Ahoj. Je to optimum. Pokud chceš jí na 48 kg, dobře, ale být tebou, tak bych nechodila pod 45 kg. To by tě později i doktoři mohli pozvat do nemocnice. Nevím, jestli tvý rodiče jsou doma, když dojdeš ze školy, ale pokud ne, tak zkus vzít jídlo které máš nachystané v ledničce nebo někde jinde, umasti jím talíř a nechej ho na stole aby to vypadalo, že jsi jedla. Jídlo pak vyhoď (tedy pokud nechodíš na obědy ve škole). Pokud je mastné nebo kořeněné, nedávala bych ho psu nebo kočce. Není to pro ně zdravé. Zkus si na snídani brát jen věci, které mají málo kalorií. Třeba jablko, hrušku nebo light jogurt. Tak i na večer a pokud by se rodiče ptaly, proč nejíš velkou večeři, tak řekni, že není zdravé se večer přejídat. To by jsme měli týden. Teď víken. O víkendu si vem co nejmenší porce jídla a přes týden to prostě musíš vycvičit. Na tohle mě nic lepší nenapadá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliz Eliz | 29. dubna 2018 v 21:17 | Reagovat

Ahoj, pomohla bys mi jak bych mohla začít s anou? V týdnu nejím obědy ani svačiny ale večeři ani snídani se nemůžu vyhnout protože mě rodiče hlídají. Ale o víkendu je to ještě horší... Protože to musím jíst jak snídani tak oběd i večeři a i svačiny a nijak se tomu nemůžu vyhnout... Nevíš co bych mohla dělat? Btw, měřím 171cm a vážím 57kg... Je to strašně moc :-!  O_O ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama